Świetliki dachowe

Ważną częścią naszej oferty są świetliki dachowe. Oferujemy świetliki w różnych wielkościach i kształtach.

 

Jakość oferowanych przez naszą firmę świetlików dachowych potwierdzona jest badaniami Laboratorium Konstrukcji i Elementów Budowlanych ‒ Europejskiej Jednostki Notyfikowanej nr 1488, badania są zgodnie z normami PN-EN 1873:2001 i PN-EN 12207:2001. Ponadto, klienci otrzymują od nas pisemną gwarancję jakości.

 

Specjalizujemy się również w montażu świetlików

 

Potrzebujesz niestandardowego świetlika dachowego? – Gwarantujemy, że nasz zespół stanie na wysokości zadania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane projekty.

 

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie. – Wciąż optymalizujemy proces produkcji naszych świetlików dachowych i dbamy o to, by zapewnić naszym klientom najlepszą jakość w najniższej cenie.

Świetliki rurowe

świetlik rurowy, inaczej Light Tunnel skonstruowany jest z kopuły, składającej się z 3 elementów rury światłonośnej, z rozpraszacza pryzmatycznego i zestawu montażowego.

Świetliki poliwęglanowe

poliwęglan dobrze się prezentuje, jest bardzo wytrzymały i zapewnia izolację termiczną. Świetliki poliwęglanowe mają dobrą udarność, sprawdzają się w temperaturach od -40° do 120°C.

Świetliki tunelowe

zazwyczaj są okrągłe, sprawdzają się w przypadku płaskich, jak również skośnych dachów. Świetliki tunelowe są dobrą alternatywą do montażu okna dachowego.

Świetliki łukowe

konstrukcja takich świetlików zazwyczaj składa się z aluminiowych profili oraz płyt poliwęglanowych. Takie świetliki są wypukłe, dzięki czemu nie gromadzą wody.

Świetliki kopułkowe

najczęściej mają kształt prostokąta bądź kwadratu, a przykryte są kopułką wykonaną z akrylu lub z poliwęglanu. Takie świetliki są szczelne i odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Świetliki piramidowe

mogą mieć dowolną wysokość, w budowie takich świetlików wyróżniamy cztery połacie o takiej samej wielkości, które najczęściej umieszczone są na podstawie kwadratu.

Dlaczego warto wybrać DOM GAZ?

Dobry wygląd

Proponowane przez nas świetliki dachowe doskonale się prezentują, będą więc ozdobą każdego pomieszczenia. Co więcej, większa ilość naturalnego światła optycznie powiększy wnętrze.

Oszczędność energii

Świetliki są bardzo dobrym sposobem na doświetlenie pomieszczeń. Takie rozwiązanie umożliwia minimalizację kosztów korzystania z energii elektrycznej.

Różne rozmiary

Każdy świetlik jest ściśle dostosowywany do preferencji i potrzeb klienta – dostępne są świetliki dachowe w wielu rozmiarach i kształtach, również tych niestandardowych.

Ciekawy dodatek

Świetlik dachowy będzie ciekawym dodatkiem, który podkreśli design danego pomieszczenia. Taka ozdoba sprawdzi się zarówno w firmie i biurze, jak również w domu prywatnym.